Smartlabs

SMARTLABS - CHYTRÁ SPORTOVNÍ VÝŽIVA

Společnost Smartlabs, s.r.o. vznikla v roce 2006 s jediným cílem - vyrábět a nabízet funkční, kvalitní a cenově dostupnou sportovní výživu. Smartlabs je velice dynamickou a rozvíjející se společností, která v současné době vyrábí a distribuuje celkem dvě desítky rozličných doplňků stravy v mnoha příchutích a variacích. Setkáte se s nimi ve specializovaných a námi prověřených fitness prodejnách nebo fitness centrech.

FUNKČNOST JE NAŠÍ PRIORITOU

Všechny produkty, které "vypustíme do světa", mají vědecky podložené pozitivní účinky na organizmus. Pokud v našem sortimentu nenajdete některé populární výrobky, není to proto, že bychom je nedokázali vyrobit, nýbrž proto, že se jedná o produkty, u nichž je zřejmé, že nejsou funkční, případně jsou jejich účinky sporné. Na jednu stranu nás náš striktní postoj k funkční sportovní výživě svazuje, na druhé straně nám ovšem umožňuje zavádět na český trh produkty zcela nové a jedinečné. Jako první jsme v České republice představili 100% hydrolyzované proteinové přípravky Hydro Traditional a Hydro Delicate a micelární kasein. Některé výrobky nadále nabízíme jako jediní, například gainer s vysokým podílem jemně mletých ovesných vloček Oat Snack či kreatinový produkt Crea-Trona(tm). Všechny produkty naší společnosti jsou sestavovány vystudovaným odborníkem na sportovní výživu.

POTRPÍME SI NA NEKOMPROMISNÍ KVALITU

Výrobky společnosti Smartlabs, s.r.o. však nejsou pouze funkční, ale jsou též vyrobeny v nejvyšší možné kvalitě. Naprostá většina vstupních surovin je vyrobena v Evropské Unii, neboť evropská legislativa klade na kvalitu a zdravotní nezávadnost velmi vysoké nároky. Právě z uvedených důvodů pochází všechny suroviny pro výrobu proteinů z EU a nikoliv z USA, či kreatinové výrobky Creapure® či Crea-Trona(tm) z Německa a nikoliv z Číny. Samozřejmostí je slazení výrobků sukralózou nebo přírodními sladidly, nikoliv aspartamem a acesulfamem K. Vlastní přesvědčení o vysoké kvalitě našich výrobků nás vede k naprosté otevřenosti  a volné diskusi s jejich uživateli.

KVALITA I FUNKČNOST ZA DOSTUPNOU CENU

Cenová dostupnost je garantována přímým prodejem výrobce spotřebiteli bez dalších prostředníků. Výjimkou jsou osvědčení a erudovaní prodejci, kteří se ztotožnili s filozofií naší značky sportovní výživy.

<b>Notice</b>: Undefined variable: manufacturer in <b>/data/web/virtuals/119774/virtual/www/vqmod/vqcache/vq2-catalog_view_theme_pav_bikestore_template_product_manufacturer_info.tpl</b> on line <b>33</b>
Zobrazit: seznam mřížka
Řadit podle:
Zobrazit:
Smartlabs Smart Bar 50 g
SmartBar  je proteinová tyčinka, která se svým složením ř...
49Kč
Bez daně: 43Kč
Zobrazit: seznam / mřížka